To był dobry dzień

Czasem wstaję i już wiem, że to był dobry dzień. Jakiś wewnętrzny głos w głowie tak mi mówi. Nie wiem tylko czy jak słyszę w głowie głosy to jest dobry znak. Ostatnio miewam różne nastroje, częściej złe jak dobre, ale w ten dzień od rana miałem przekonanie, że to będzie fajny i pozytywny dzień.

W pracy trochę młyn. Zawsze wolę jak więcej się dzieje, ale bez przesady. Przynajmniej czas szybko leci.

Musiałem pojechać do Urzędu Gminy zawieść jakieś papiery. O dziwo miejsce do zaparkowania czekało na mnie przed samym urzędem. Zabierałem papiery z auta , a przede mną bardzo ładna dziewczyna z spódniczce mini pakowała walizki do auta. Facet jak to facet zawiesiłem wzrok na ładnych nogach i w jednej chwili zawiał wiatr spodniczkę podwiało do góry i ukazały się moim oczom zgrabne pośladki w stringach. Wymieniliśmy się uśmiechami. Pomyślałem „to będzie dobry dzień” po raz kolejny i poszedłem załatwiać sprawy w urzędzie. Cała operacja w urzędzie trwała mniej niż minutę.

Jakiś czas temu dostałem do zapłaty mandat za parkowanie pod Netto. Oczywiście miałem bilet, ale gdy zabierałem maseczkę z auta wsadzając bilet zawiał wiatr i bilet obróciło napisem do dołu i opłata nie była widoczna. Odwołałem się na stronie operatora parkingu, ale nie liczyłem, że sprawę rozpatrzą pozytywnie. Po powrocie do biura sprawdziłem maila i okazało się, że moją reklamację rozpatrzono pozytywnie. Znów pomyślałem „to będzie dobry dzień”.

Na koniec dnia po pracy poszedłem na plażę. Nawet nie przeszkadzał mi mocno wiejący wiatr oraz piasek który dostawał się w każdą moją dziurkę. Dosłownie. Wieczorem poszedłem na zachód porobić zdjęcia. Wróciłem, włączyłem ulubioną muzykę, usiadłem na tarasie, zapaliłem świeczki i wypiłem piwko co często mi się nie zdarza. Pomyśleć, że dobre nastawienie od rana, fajna dupa i anulowany mandat mogą zrobić człowiekowi dobry dzień. Oby więcej takich dni czego życzę Wam i sobie :).

2 komentarze

  • Aga

    Jak to się czyta….z uśmiechem na twarzy,z ciepłem na duszy i obrazami w głowie 😊 Dzisiaj tez niech będzie dobry dzień 🤗

    • bart

      Dzięki. Dobre nastawienie, jedna fajna dupa i anulowany mandat i może być fajny dzień. Dzięki. Miłego i pozytywnego dnia i weekendu 🙂

Leave a Reply