Podsumowanie roku 2019 i plany na 2020

Postanowiłem podsumować ten mijający rok. To tylko zmiana daty, dzień jak co dzień, a jednak zawsze z tyłu głowy mamy myśli podsumowujące mijający rok i jakieś plany, cele na następny. Nowy Rok to zawsze trochę jak czysta kartka chociaż tak na prawdę nic się nie zmienia poza cyferką w kalendarzu, ale zawsze to jakieś nowe otwarcie.

Nie lubię słowa postanowienia. Jakoś źle mi się kojarzy. Wolę słowo plany, cele do realizacji, marzenia do spełnienia. Pięć lat temu miałem postanowienie żeby zacząć uprawiać sport. Trwam w tym do dziś i nie zamierzam rezygnować.

Ten rok był dla mnie ciężki. Co chwilę życie rzucało mi kłody pod nogi. Jak już myślałem, że odbijam się od dna do dno się urywało. Co zrobisz jak nic nie zrobisz? Trzeba brać problemy na klatę jak sztangę na treningu. Iść dalej i starać się nie przejmować rzeczami na które nie mamy wpływu i skupić się na tym na co mamy wpływ. Z drugiej strony jestem zdrowy, a to jest w życiu najważniejsze.

Oczywiście nie brakowało dobrych momentów takich jak krótkie wypady z przyjaciółmi w góry, na mazury czy nad morze z których relacje macie na blogu. Podróże czy małe czy duże zawsze na mnie dobrze działają. W roku 2020 mam nadzieję, że będzie ich więcej. Relacje na pewno pojawią się na blogu jak i na Instagramie.

Plany co roku mam praktycznie takie same. Więcej podróży, zmiana pracy na lepiej płatną, wyprowadzka z domu, znalezienie lepszej połówki. Oczywiście dalej kocham sport i nie zamierzam przestawać. Jeśli chodzi o cele sportowe to mam pomysł żeby przebiec pierwszy w życiu półmaraton oraz bawić się wyśmienicie podczas biegu na Wings For Life. Z siłownią oraz rowerem również nie zamierzam się rozstawać.

Z tyłu głowy mam myśl, że rok 2020 będzie lepszy od 2019. Nastawienie ma znaczenie. A ja jestem nastawiony pozytywnie.

Oby ten rok był lepszy od poprzedniego. Życzę Wam na Nowy Rok dużo zdrowia, a resztą sami sobie ogarniemy.

Szczęśliwego Nowego Roku!

2 komentarze

  • Agusiak

    Życzę Tobie i wierzę że tak wlasnie będzie. Marzenia są po to żeby je spełniać…fajnie je mieć i robić wszystko co możliwe żeby były jak najbardziej osiągalne. Motywujesz tym polmaratonem…no to konkretny cel….Zmotywowales też Wings’em i będzie fajna zabawa. Więc warto planować i wizualizowac te plany,jakoś tak fajniej się na duszy robi 😊😊
    Rok 2020 będzie dobry….bo nie ma wyjścia. Skoro i Ty i ja w to wierzę to tak będzie i już 😄 Wszystkiego dobrego 🤗 i w 2020r. pisz tutaj dalej 🤗

    • bart

      Nie ma wyjścia. Musi być dobry. Podobno nastawienie ma znaczenie, a ja na ten rok mimo, że to tylko zmiana cyferki nastawiam się pozytywie. Czy życie znowu da mi kopa w dupę to czas pokaże. Mam nadzieje, że nie. To będzie nasz rok czego Tobie i sobie życzę :). Postaram się więcej pisać moich przemyśleć różnorakich na blogasie.

Leave a Reply